UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

10 цитат з програми. Руслан Кошулинський

Що обіцяє своїм виборцям висуванець від "Свободи"

10 цитат з програми. Руслан Кошулинський…

 

Кандидат у Президенти України від партії "Свобода" Руслан Кошулинський обіцяє наступне:

 

Запровадити обов’язкову перевірку держслужбовців, кандидатів на виборні посади за допомогою “детектора брехні” на причетність до корупційних дій, сепаратизму, співпраці з іноземними спецслужбами та наявність громадянства інших держав. Відкрити архіви КДБ СРСР.

***

Заборонити платну політичну рекламу у ЗМІ за три місяці до початку та впродовж усієї виборчої кампанії. Зобов’язати ЗМІ інформувати громадян про своїх власників.

***

Позбавляти мандату народних депутатів України за «кнопкодавство» та відсутність без поважних причин під час роботи парламенту.

***

Перевірити законність приватизації великих підприємств. Повернути державі незаконно приватизовані або змусити власників протягом року сплатити до бюджету збитки, завдані державі. Заборонити приватизацію прибуткових підприємств.

***

Встановити тарифікаційну шкалу погодинної оплати праці (за європейськими стандартами). Ввести п’ятикратну різницю між максимальною і мінімальною погодинною оплатою у працівників бюджетної галузі та держпідприємств.

***

Заборонити торгівлю стратегічним ресурсом України ‒ землею с/г призначення. Надавати її в довгострокове володіння винятково українським громадянам із правом родинного успадкування або продажу лише державі.

***

Усунути причину трудової міграції та демографічної кризи ‒ забезпечити кожній українській сім’ї конституційне право на житло. Зобов’язати будівельні компанії зводити соціальне житло за доступними цінами згідно з державною програмою.

***

Скасувати несправедливу пенсійну реформу. Ухвалити Закон про багаторівневе пенсійне забезпечення. Узалежнити пенсійний вік від середньої тривалості життя. Встановити пряму залежність розміру пенсії від стажу роботи та допустиму п’ятикратну різницю між максимальною і мінімальною пенсією для солідарної пенсійної системи.

***

Ухвалити Закон «Про правонаступництво України щодо Української Народної Республіки».

***

Викорінити незаконну практику подвійного громадянства. Позбавляти громадянства осіб, які є громадянами інших держав.


***

Джерело: vmylenko.com

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вибори 2018: Повне оголення

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"