Навіжені агітатори: ТОП-10 потішних мемів-реклам від політичних блазнів

Непереборне бажання бути народними обранцями інколи стає апофеозом дурості

Навіжені агітатори: ТОП-10 потішних мемі…

Українські політики у шаленій гонитві за мандатами інколи демонструють просто відверту зневагу над здоровим глуздом. Depo.Вибори зібрали для вас найунікальніші зразки політично-рекламної буфонади, що з плином часу особливо гостро підкреслюють потішну жагу до влади окремих персонажів.

Дарт Вейдер з бандурою в антуражі квітучого саду обіцяє не дати нікому "з'їсти українського сала"

Опозиційний блок "НеТак", намагаючись подолати прохідний бар'єр, вдався до перелицювання радянської комедії "Іван Васильович змінює професію"

Реклама, яка у 90-ті роки підносила людську свідомість, нині виглядає дещо смішною. Генерал Іван БІлас пафосно агітує виборіців Городоцького виборчого округу на Львівщині голосувати за нього.

Анімований Володимир Литвин у 2006 році намагався переконати виборців, що він здатний зв'язати різні частини України міцним вузлом. Наївний такий.

Кумедно, наскільки це можливо, зараз виглядають ролики Партії регіонів, що у 2007 році таврували "помаранчевих" за свари, розколи та високі ціни. Особливо "доставляє" Янукович з його "стабільністю та відродженням":

У 2004-му Ющенко обіцяв тюрми бандидам, а українціям - мир і процвітання:

Феєричною за змістом та виглядом була реклама комуніста Спірідона Кілінкарова на зовсім нещодавних виборах 2012 року. Які типажі! Яка експресія!

БЮТ неодноразово ставав потішним об'єктом мемів - в тому числі і народних. "І у нашому селі є бют", - співає учасниця фестивалю авторської пісні.

Неабияку роль політичні технологи приділяють так званим "лякалкам". Вони намагаються натиснути на найпотаємніші почуття виборця і змотивувати його або йти на вибори, або навпаки - сховатись і не відсвічувати.

Таку технологію "бютівці" засосовували ще у середині минулого десятиліття:

А до цього канонічний православний електорат "по-чорному" лякала прогресивна соціалістка Наталія Вітренко:

Але "запутінські" технологи, заганяючи електорат на вибори, перевершили всіх. У цьому ролику використано чи не всю гаму "скрєпних" почутів, які мусить відчувати кожен путінський адепт: від страху стати гарматним м'ясом до ненависті до "гомосєків":

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вибори 2018: Повне оголення

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"