Юлетролі і народні захисники: Новий репертуар передвиборчих бордів

Претенденти на кандидатство у майбутній президентській виборчій кампанії дещо оновили меседжі на бігбордах

Юлетролі і народні захисники: Новий репе…

Українські політичні діячі, які претендують на те, аби стати кандидатами у президенти на майбутніх виборах, продовжують активно агітувати за себе з екранів телевізорів та бігбордів - навіть незважаючи на те, що виборчу кампанію ще навіть не оголошували.

Газ передусім

Юлію Тимошенко не полишають спогади про часи, коли її називали "газовою принцесою" і вона мала з газу неабиякий матеріальний зиск. Тепер же вона вирішила заробити за допомогою "газової схеми" ще й електоральний капітал.

В новій рекламі технологи Юлії Володимирівни використали незвичний прийом - замість зображення кандидатки меседж про зниження ціни вирішили посилити її власноручним афтографом. Напевне сподіваючись, що обіцянка, скріплена як контракт, матиме більшу вагу.

Цікаво, коли вже дійде до того, що політики почнуть скріпляти свої обіцянки кров'ю? Уявіть, як переконливо виглядатиме напис на кожному борді: "це зображення окроплене кров'ю кандидата".

Лисий троль

Лідер соціал-демократичної партії Сергій Каплін започатковує новий образ в українському політичному маркетингу - обертаючи популізм Тимошенко проти неї самої він фактично став першим "офіційним" юлетролем.

Перебиваючи "ставку" Тимошенко у два рази він доводить ситуацію до абсурду і фактично нівелює можливі електоральні здобутки лідерки "Батьківщини" на темі тарифів.

Тепер фактично кожна нова обіцянка Тимошенко в царині соціальних стандартів буде миттєво спотворюватись Капліним та іншими юлетролями. І щоб перебити цей "треш" технологам ЮВТ доведеться вигадати для наступної рекламної хвилі щось новеньке.

Лисий троль. Рівень 2

У іншого "лисого" з креативом вельми сутужно - далі рифмованої бравади про "порядок" цей претендент не може просунутись вже кілька років. Можна припустити, що Кива своїм меседжем також когось тролить. Але ніхто, включаючи й самого претендента, напевне не зможе сказати - кого саме. Може Капліна? Бо вони там шось ніяк не можуть поділити одну партію - зовсім як у тій приказці про бійку двох лисих за гребінець.

Новий рівень Ляшко

Олег Ляшко виходить на новий рівень - він тепер "народний президент". По-новому виглядають і нові вила Ляшка, які тепер стилізовано не лише під тризуб, а й під характерний нецензурний жест з середнім пальцем, запозичений нашою культурою з американської.

Лаконічна Богомолець

Претендентка Ольга Богомолець ще напевно не визначилася з набором своїх передвиборчих гасел. Тож поки що вирішила скористатись чимось безликим і заїждженим "про справедливість".

Мирний Вілкул

"Синій спектр" кандидатів традиційно "за мир". Щоправда без конкретики про параметри капітуляції.

Яценюк, Зеленський, Гриценко, Садовий, Тарута і Порошенко поки що не випускають оновлених версій - їхні меседжі вже стали частиною навколишнього середовища і не сильно тривожать око обивателя.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вибори 2018: Повне оголення

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"