"Батьківщина" Тимошенко: Які народні депутати представлятимуть партію у Верховній Раді (СПИСОК)

Depo.ua розповідає про тих, хто увійде у фракцію Тимошенко

"Батьківщина" Тимошенко: Які народні деп…

Партія Юлії Тимошенко "Батьківщина" за результатами підрахунку 100% голосів проходить до Верховної Ради 9-го скликання. Вона отримала 8,18% голосів. За списком партії до парламенту проходять 24 депутати. Плюс 2 мажоритарники.

1.Тимошенко Юлія Володимирівна

Юлія Володимирівна Тимошенко є керівником партії "ВО "Батьківщина" вже 20 років. Вона народилася у Дніпрі 27 листопада 1960 року в родині Володимира Абрамовича Григяна та Людмили Миколаївни Телегіної. 

В розквіт радянської перебудови, у 1988 році, разом з чоловіком Олександром Тимошенком подалася у бізнес, відкривши кооператив, що надавав населенню послуги відеопрокату. У 1991 році вони створили корпорацію "Український бензин". Саме це підприємство згодом стало базою для "Єдиних енергетичних систем України" - одного з найбільш потужних гравців на ринку природного газу.

Під чуйним наставництвом тодішнього лідера партії "Громада" Павла Лазаренка Тимошенко вперше стала нардепом у 1998 році, обравшись по мажоритарному округу в Кіровоградській області. З того часу прізвище Тимошенко стало одним з найбільш згадуваних в контексті української політики.

Пройшовши через кілька виборів Тимошенко вдалося здобути у парламаменті підтримку і двічі стати прем'єр-міністром - у 2005 та у 2007 роках.

Програвши у 2010 році на виборах Януковичу Тимошенко заразом програла і свою свободу. В 2011 році Печерський суд столиці засудив Тимошенко до 7 років в'язниці за перевищенні службових повноважень під час укладання у 2009 році угод з Росією про постачання та транзит газу. Тимошенко поїхала у Качанівку, а її рейтинг стрімко покотився вниз.

На волю Тимошенко вийшла у 2014 році, потому як було повалено Януковича. Появу Тимошенко на сцені Майдану у інвалідному візку та на підборах було сприйнята вельми неоднозначно. Відчувалося, що її авторитет за роки відсидки зазнав нищівних уражень. В той момент всім здавалося, що Юля вже відіграла свою партію і має піти на тиху пенсію колисати онуків. 

Але вже у 2018 році Тимошенко стала чи не найбільш ймовірним претендентом на посаду президента. І зараз, зоч і програвши чергові перегони, готується знову завести свою політичну силу до парламенту, аби спробувати утворити там нову коаліції і вчергове очолити Кабмін.

2. Тарута Сергій Олексійович

Лідер партії "Основа" під час президентської кампанії "ліг" під Тимошенко, знявши свою кандидатуру. Тимошенко це не сильно допомогло. Але Тарута заслужив місце у прохідній частині "Батьківщини". 

Сергій Олексійович Тарута народився 23 липня 1995 року у селі Виноградному, яке є передмістям Маріуполя, на Донеччині.

Тарута створив і очолив корпорацію "Індустріальний союз Донбасу".  У корпорацію увійшли кілька потужних виробників металу Сходу України, продукція яких користувалася неабияким попитом на в тому числі і американському ринку.

Незабаром корпорація обросла активами не лише в Україні, а й в Європі та Росії.

Після перемоги Революції Гідності указом виконувача обов'язків президента України Олександра Турчинова призначений головою Донецької ОДА. Але вже через півроку 10 жовтня 2014 року пішов з цієї посади і у листопаді того ж року став народним депутатом Верховної Ради України 8 скликання по 58-му мажоритарному округу м. Маріуполь як самовисуванець.

У 2017 році створив партію "Основа".

3. Наливайченко Валентин Олександрович

Екс-голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко був учасником багатьох політичних проектів. І навіть пробував створити свій. Але зараз знайшов прихисток у лавах "Батьківщини".

Велика частина кар'єри Наливайченко пов'язана з дипоматичною роботою – він навіть дослужився до рангу надзвичайного і повноважного посла України першого класу. Працював за кордоном та у МЗС України. Був навіть генеральним консулом посольства України в США і заступником міністра закордонних справ України. 

У 2006 році Ющенко несподівано "пересадив" Наливайченка у СБУ, де той зміг певний час покерувати Службою – аж до приходу до влади Віктора Януковича.

У 2012 році обрався депутатом від "УДАРу". 

У 2016 створив і очолив політичний рух "Справедливість".

4. Соболєв Сергій Владиславович

Сергій Соболев розом з Запоріжжя. Він один з небагатьох учасників сьогоднішньої політичної сцени, хто був депутатом ще 1-го скликання Верховної Ради.

Був членом партії "Реформи і порядок" Віктора Пинзеника, яка згодом стала однією зі складових "Нашої України" Віктора Ющенка.

Після "розлучення" Ющенко і Тимошенко в середині 2000-х, обрав Тимошенко і з тієї пори є чи не найвірнішим її соратником. Є беззмінним спікером "Батьківщини" і провідником думки Юлії Тимошенко.

5. Кондратюк Олена Костянтинівна

Уродженка Львова Олена Кондратюк не надто воліє бути на публіці, хоча у політику прийшла вже більше 10 років тому. Тим не менш вона стабільно отримує прохідні місця в передвиборчих списках "Батьківщини". Про Кондратюк відомо, що вона є дружиною генерального директора телевізійного каналу ICTV Олександра Богуцького.

6. Кириленко Іван Григорович 

Народився 2 жовтня 1956 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 6.

7. Кожем’якін Андрій Анатолійович 

Народився 13 листопада 1965 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 7.

8. Немиря Григорій Михайлович 

Народився 5 квiтня 1960 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 8.

9. Власенко Сергій Володимирович 

Народився 7 березня 1967 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 9.

10. Дубіль Валерій Олександрович 

Народився 26 вересня 1973 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Чернігові, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 10.

11. Абдуллін Олександр Рафкатович 

Народився 29 червня 1962 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 11.

12. Крулько Іван Іванович 

Народився 20 липня 1981 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 12.

13. Лабунська Анжеліка Вікторівна 

Народилася 2 листопада 1967 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, адвокат, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 13.

14. Бондарєв Костянтин Анатолійович 

Народився 13 вересня 1972 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в селі Грузьке Макарівського району Київської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 14.

15. Цимбалюк Михайло Михайлович 

Народився 21 листопада 1964 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 15.

16. Данілов Віталій Богданович 

Народився 10 червня 1967 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, консультант підприємства, ТОВ "Інвестор-Атіка", член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Харкові, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 16.

17. Бєлькова Ольга Валентинівна 

Народилася 16 червня 1975 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійнa, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 17.

18. Кучеренко Олексій Юрійович 

Народився 3 квiтня 1961 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова, Всеукраїнська громадська організація "Спілка власників житла України", фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в смт Козин Обухівського району Київської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 18.

19. Ніколаєнко Андрій Іванович 

Народився 23 червня 1979 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, Голова ради директорів, ТОВ ВКФ "Велта", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 19.

20. Волинець Михайло Якович 

Народився 30 жовтня 1956 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова, Конфедерація вільних профспілок України, голова, Незалежна профспілка гірників України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 20.

21. Андрій Пузійчук - голова Чернігівської облорганізації партії, замінив на цій посаді Валерія Дубіля. Був співвласником Київської будівельної компанії. Ця фірма активно вигравала будівельні держтендерах на початку 2012 року. З січня 2018 року компанія закрилася.

22. Олена Шкрум - юрист, депутат від Батьківщини. Обрана в Раду за списком Батьківщини (№5). Закінчила Кембридж за фахом міжнародне право. Потрапила в прохідну частину списку за відкритим конкурсом, як учасник ініціативи Професійне уряд. Була директором аналітичного центру Україна-2020 року, який об'єднав українських випускників Оксфорда і Кембриджа.

23. Володимир Кабаченко - народився 1 липня 1987 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фізична особа – підприємець, безпартійний, проживає в місті Кам’янське Дніпропетровської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 23.

24. Вадим Івченко - народився 29 сiчня 1980 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Біла Церква Київської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 24.

МАЖОРИТАРНИКИ

Вінничина

Округ №18 – Олег Мейдич

Донеччина

Округ №52 – Євген Яковенко

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вибори 2018: Повне оголення

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme