Досьє кандидата: "Залізна голова" Ілля Кива

Depo.ua представляє кандидатів у Президенти України на виборах 2019 року

Досьє кандидата: "Залізна голова" Ілля К…

 

Depo.ua представляє кандидатів у Президенти України на виборах 2019 року. Ми проаналізували кандидатури тих, хто висловив бажання керувати нашою країною, з точки зору їх біографій, кар’єрних здобутків, участі у скандалах, володінні бізнесами та нерухомістю, оголошених обіцянок, впливу в Україні та за її межами. Ми зробили це, аби кожен виборець міг спокійно і вдумливо вивчити людину, яку він збирається обрати на найвищий державний пост. Впевнені, досьє, створеним журналістами Depo.ua вам вдасться здійснити вдалий вибір.

Наступним об’єктом дослідження Depo.ua став людина-«андроїд» Ілля Кива.

БІОГРАФІЯ

Ілля Кива народився у 1977 році у Полтаві. Освіту здобував у Полтавському нафтовому геологорозвідувальному технікумі. Потім навчався в Полтавському державному педагогічному інституті ім. Короленка, де отримав спеціальність «педагог-психолог». І вже у 2006 році закінчив Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого, отримавши фах «правознавство».

 

 

РОДИНА

Ілля Кива розлучений. Виховує доньку та сина.

КАР’ЄРА ТА ЗДОБУТКИ

З 2005 по 2008 роки Кива працював директором і головним бухгалтером у ТОВ «Укрзв’язокмонтаж».

Протягом кількох місяців 2008 року працював на посаді інженера-технолога на державному підприємстві «Донецька залізниця». Потім на цьому ж підприємстві зайняв місце начальника станції «Новозолотарівка».

В 2010 році – перебрався до Києва, де протягом року працював заступником начальника відділу ремонту і будівництва великої кільцевої дороги Служби автомобільних доріг в Київській області Державної служби автомобільних доріг України.

В 2011 році на кілька місяців Кива повернувся до Полтави, ставши заступником начальника місцевого управління захисту прав споживачів.

10 грудня 2014 наказом міністра Авакова призначений заступником начальника УМВС України в Донецькій області. З 30 червня переведений на посаду заступника начальника УМВСУ в Херсонській області, тоді ж йому було достроково присвоєно спеціальне звання «підполковник міліції».

22 жовтня 2015 року очолив Департамент протидії наркозлочинності і уславився тим, що вимагав відновити кримінальну відповідальність за перебування у стані наркотичного сп’яніння.

22 квітня 2016 року очільниця Національної поліції України Хатія Деканоїдзе звільнила Киву з посади голови департаменту протидії наркозлочинності.

8 липня 2017 року  на позачерговому з'їзді Соціалістичної партії України був обраний головою Соціалістичної партії України.

Ця ж партія 20 січня 2019 року висунула Киву кандидатом в Президенти України. А 25 січня ЦВК зареєстрував його кандидатом в Президенти.

СКАНДАЛИ

Кива культивує імідж людини-скандалу. Використовуючи одіозні лозунги, погрози та ксенофобію, він здобув репутацію непередбачуваного і, подекуди, неадеватного діяча. Послідовний Кива лише у підтримці свого патрона – міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

 

 

Хабарництво

Під час роботи заступником начальника Управління у справах захисту прав споживачів у Полтавській області був звинувачений у хабарництві. У грудні 2013 року Октябрський суд Полтави визнав Киву винним у хабарництві. Наступного року суд переглянув вирок та застосував закон України про амністію.

 

Шизофренія

В мережі з’явилися фотокопії документів, які нібито підтверджують наявність у Іллі Володимировича невтішного психіатричного діагнозу. Документи, що підверджують захворбювання, виглядають вельми переконливо. Натомість сам кандидат у президенти спростовує їх і називає «фейком».

 

 

Ксенофобія

В своїх виступах Кива неодноразово давав приводи звинувачувати себе у проявах ксенофобії та нетерпимості до осіб, що мають нестандартний колір шкіри чи сексуальну орієнтацію. Це було особливо явним на початках публічної політичної кар’єри кандидата. Зараз Кива ніби дещо навчився контролювати свій словесний потік – принаймні в його речах стало менше ксенофобських та дискримінаційних образ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вибори 2018: Повне оголення

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"