Раби іміджу: Вуса, без яких Гриценка бачила лише мама

Політик носить вуса змолоду

Раби іміджу: Вуса, без яких Гриценка бач…

Вуса Анатолій Гриценко носить ще змолоду – як і годиться офіцеру-військовику. Сьогодні ніхто не може уявити більш стабільного у своєму іміджі кандидата, аніж Анатолій Степанович. Тимошенко міняє косу на окуляри, Ляшко підсідає на вила, Вілкул і Зеленський відрощують бороди, Порошенко "хизується" сивиною, Шевченко приміряє шапку "з бумбончіком", але Гриценко залишається вусачем.

Він, до речі, чи не єдиний з кандидатів, хто підкреслює свою чоловічу сутність саме за допомогою цього елементу чоловічого стилю. Вважається, що вусаті чоловіки уособлюють жорсткість, мужність. Такий опис цілком відповідає Гриценку, адже йому часто закидають надміру безкомпромісний характер на межі з авторитарністю.

Гриценко у своєму іміджі не схильний щось приховувати, а щось – вип'ячувати. Розміщуючи борди з нефотошопленими брутальними фото він ніби показує: ось я такий, який є. І це цілком може приваблювати виборців – особливо жінок.

У часи, коли Гриценко був міністром оборони, він деколи, "під камуфляж", відрощував і брутальну триденну щетину. Але останнім часом таких експериментів кандидат уникає. Принаймні на публіці.

Історія, коли Гриценко почав носити вуса, дуже давня. Єдині фото, де політик позує без свого неодмінного атрибуту мужності, можна знайти лише у архівних фото часів навчання у Суворівському училищі.

А от на фото часів навчання у військовому авіаційному училищі певні зачатки рослинності під носом майбутнього політика хоч і з трудом, але вже можна розгледіти.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вибори 2018: Повне оголення

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"