10 цитат з програми. Геннадій Балашов

Автор мрії про безподатковий рай, де жити і працювати буде легше, ніж у США

10 цитат з програми. Геннадій Балашов…

 

Тези програми кандидата у Президенти України Геннадія Балашова:

Система «5.10» — це найкраща податкова система в світі. Два простих і зрозумілих податки: 5% з покупки — які будуть платити всі (і фізичні, і юридичні особи) при покупці товару та послуги; 10% соціального податку, які ви платите, коли отримуєте прибуток або зарплату. Всі інші платежі повинні бути виключно за користування (наприклад, дорогами, надрами, державними послугами, тощо).

***

За системою «5.10» в Україні кожен зможе розраховуватися будь-якою валютою, не витрачаючи час і не втрачаючи на обміні. Гривня стане міцною валютою, оскільки буде законодавчо закріплена до долара США, а держава більше не буде впливати на обмінний курс валют.

***

В Україні при системі «5.10» жити, працювати і робити бізнес стане вигідніше, ніж в Європі і США, тому гроші зі всього світу попрямують в Україну.

***

Ви маєте право розпоряджатися землею, вільно вирішуючи, продати, здати в оренду, займатися на ній сільським господарством, садівництвом, виробництвом, згідно відкритої зональності, затвердженої місцевими громадами.

***

Громадяни отримають доступ до дешевих іноземних кредитів і самі, без участі Нацбанку, будуть вибирати, у кого їх брати на найвигідніших умовах.

***

Моя мета: ВВП України — 2 трильйони доларів, середній прибуток на душу населення — 2000 доларів, а пенсія — 500 доларів.

***

Поліція і військовослужбовці будуть отримувати зарплату не нижче $1000.

***

Скасування призову, повний перехід на професійну контрактну армію.

***

Законодавче забезпечення та унормування права на вільну купівлю стрілецької зброї (та унормування її застосування). Це вагома умова нашої безпеки — здатність захистити від дій правопорушників себе, своїх близьких, своє майно. У рабів зброї не було, як і не було права на власність.

***

Українська земля з її чорноземом і корисними копалинами — Богом дана нам від народження. Кожен громадянин України володіє корисними копалинами нашої землі, а значить, йому буде платити КОЖНА іноземна або вітчизняна компанія, яка їх видобуває. Свою частку громадяни отримуватимуть на спеціальний особистий рахунок.

***

Крим — це територія України, і ми повернемо його, відновивши лад на своїй землі. Ми досягнемо миру на Донбасі та посилимо санкції проти Росії разом із усією світовою спільнотою. Ми повинні відмовитись купувати будь-що у країни-агресора.

***

Джерело: vmylenko.com

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вибори 2018: Повне оголення

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"