10 цитат з програми. Юлія Тимошенко

Лідерка "Батьківщини" добре вміє давати обіцянки

10 цитат з програми. Юлія Тимошенко…

 

Одразу після президентських виборів буде запроваджено новий контракт на службу в Збройних Силах України, який розроблявся на основі пропозицій тисяч військовослужбовців і який забезпечить європейський рівень умов служби для солдатів та офіцерів.

***

Нашою командою розроблено українську програму реінтеграції Криму і Донбасу, що є альтернативою сьогоднішній «мінській формулі». Головне завдання цієї програми – зруйнувати стіну страху, нерозуміння і ненависті, яка штучно зводиться між Україною і окупованими територіями. Головне завдання цієї програми – вивести мільйони людей зі стану стресу.

***

Недоторканість усіх високопосадовців – президента, суддів, депутатів – буде повністю ліквідовано. Буде зменшено кількість народних депутатів – з 450 до 350. Громадяни отримають беззаперечне право змінювати центральну та місцеву владу в будь-який момент через справжній референдум за народною ініціативою замість жертовних революцій.

***

Негайно після президентських виборів буде прийнято закон про введення для аграріїв єдиного податку на гектар землі.

***

Ліквідуємо 37 корупціогенних квазіподатків, які дають чиновникам можливість тиснути на бізнес. Ми скасуємо податок на додану вартість та введемо податок на реалізацію.

***

Замість єдиного соціального внеску, який тримає в тіні 50% заробітної плати, буде введено персоніфіковану пенсійну систему з приватними накопичувальними рахунками для кожного громадянина України.

***

Ми ставимо за мету поступово, за п’ять наступних років, досягти рівня середньої заробітної плати Польщі у доларовому вимірі.

***

У перший місяць роботи нового президента будуть зменшені ціни на газ у 2 рази, а це означає також зменшення тарифів на тепло і гарячу воду. Ми спрямуємо газ українського видобутку виключно на потреби населення.

***

Буде створено державний фонд страхування іпотечних кредитів. Іпотечний кредит із страхуванням буде забезпечувати придбання житла без першого внеску і без застави, під спеціальне страхування ризиків. Після корекції політики Національного банку України та зупинення інфляції ставка за кредитами, в тому числі й іпотечними, буде становити не більше 3% річних. Іпотечний кредит буде видаватися на строк від 10 до 30 років.

***

Повернемо виплати на народження дитини, які були раніше: 50 тис. гривень – при народженні першої дитини, 100 тис. гривень – при народженні другої дитини, 150 тис. гривень – при народженні третьої дитини та всіх наступних дітей. Виплати будуть здійснюватися одноразово у перший тиждень після народження дитини.

Джерело: vmylenko.com

Читайте також: 10 цитат з програми. Петро Порошенко10 цитат з програми. Володимир Зеленський

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вибори 2018: Повне оголення

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"