Кандидати хочуть "покорочє": Свіжі тренди в іміджі політиків

Претенденти на президентство переходять на лаконічні самохарактеристики

Кандидати хочуть "покорочє": Свіжі тренд…

Стислість - сестра таланту і запорука перемоги. Здається, нинішні претенденти на президентство вирішили довести цю істину, бо практично всі раптом стали максимально лаконічними у своїх презентаціях. Кожен зосередився на якійсь одній характеристиці себе, яка, на його думку, концентровано відображає всі його чесноти.

Насправді цей парад абсурду перетворює нинішні вибори на політичний фарс, де головні ролі грають нібито дорослі і зрілі люди, які раптом від жаги до влади просто роздружилися з глуздом.

Наступний

Андрій Садовий вирішив, що "Наступний" - найбільш вдале відтворення його амбіції стати головою держави.

Народний

Олег Ляшко, який починав трактористом і пастухом, видає себе за наближеного до народу кандидата. Олег Валерійович і справді ніби уособлює біль і хворь "здрюченого" неприроднім способом українського народу.

Справедлива

Ольга Богомолець. Справедлива як гільйотина.

Ручательна

Коли дивишся на всеосяжне "ГАРАНТУЮ" Юлії Володимирівни, мимоволі починаєш видумувати виправдання, якими можна буде обгрунтувати її чергове "НУ НЕ ЗМОГЛА".

Поважний

Сергій Тарута, здається, бере участь у виборах на якійсь іншій планеті.

Скупий

От ніяк не зрозуміють деякі наші політики, що людське око коли бачить частку "НЕ" просто не доносить її до свідомості. І читає меседж як ствердний. Віддамо: свята, діти, пенсіонери і все, все, все, що Євгеній Мураєв здавати ніби не збирається.

Єдиний

Юрій Бойко переживає якісь когнітивні розлади, адже назвати себе "єдиним" на хвилі розколу Опоблоку є виявом не дуже здорового сприйняття реальності.

Прислужливий

Вова "Мутний" Зеленський все ніяк не визначиться: чи він до розумних, чи до красивих. Вже просто чешуться руки спаплюжити його борди написом "Вова, ну шо?!"

Чесний

Вічний непрохідний вже своєю чесністю наскучив "думаючому" електорату, який Гриценко вважає своїм. Треба терміново шось вигадати, бо якщо не застосувати клізму, непрохідність ризикує закінчитись перитонітом.

Твердолобий

Здається, що найсталевіша частина Іллі Киви - голова. А не те, що він там собі думає.

Спроможний

Звісно зможемо! Подолаємо 0,001-відсотковий бар'єр вже зараз!

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вибори 2018: Повне оголення

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"