Раби іміджу: "Залізна" голова Іллі Киви

Кандидат показав себе міцним горішком, яким можна відкривати двері і консерви

Раби іміджу: "Залізна" голова Іллі Киви…

Образ міцночолого політика, що весь час щось крушить та штурмує, Кива створив собі буквально відразу, як з'явився у публічному просторі. До того, як соціальний ліфт підніс його на політичну арену, Кива був звичайним чиновником в Полтаві і очолював місцеве управління захисту прав споживачів.

У цей свій імідж кремезного мачо Ілля Володимирович вкладає сенс, буцім-то він здатний силою вирішити будь-які питання і здолати будь-якого супротивника. Він не приховує власної ксенофобії, коли ображає людей за ознаками їх сексуальної чи расової відмінності. Схильний до показушної зневаги до закону, коли носить зброю і застосовує силу там, де це заборонено.

Для людей, які далекі від політики та закулисся іміджетворення, "накачаний лисий бєспрєдєльщик у камуфляжі з пістолетом" й справді може справити загрозливе враження. І змусити від гріха подалі перейти на інший бік вулиці.

Але втаємничені – розуміють: це лише буфонада і фіґлярство, за якими криється лише намір конвертувати свою одіозну популярність у якісь "плюшки".

Проблемою такого іміджу для Киви є те, що коло потенціальних прихильників є надто вузьким. Але варто пам'ятати, що часи змінюються і інколи на поверхню життя спливають персонажі, яких ще зовсім недавно ніхто не сприймав серйозно. А вони раптом стають мега-популярними. Як, наприклад, Олег Ляшко, який на виборах 2014 року посів третє місце. І досі залишається в списку найпопулярніших українських політиків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вибори 2018: Повне оголення

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"